Головна Путівник сайту Виставки Автор
 
 
 
eng "Друзям присвячується"  
 

Галерея "Ужгород" м.Ужгород. Петро Ряска, пастель, живопис, відео, відео-перформанс, перформантивна презентація дружби, інсталяція, серпень, 2015 року.

Презентація великого портету є важливою. Якось ще за часів Радянського Союзу була в Москві всесоюзна виставка. І один грузинський художник подав на виставку картину на якій на горах, на дальньому плані була зображена людина досить велокого зросту, без зменшеної перспективи. І його питають: «Чому то так без перспективи на дальньому плані зображена людина на твоїй картині?» А він відповідає: "Це мій друг".

 
   

 

 
 
   
     
         
  Участь серією малюнків та полотен "Друзям присвячується"(інсталяція) в груповій виставці "Резиденція", кураторка Kasia Qcharska, MONA INNER SPASE, Познань, Польща, в рамах стипендії Гауде Полонія, 17 липня, 2015.  
   
 
   
   
     
         
  Полотно, портрет мого друга Гржегоша Божка був показаний на виставці "Я, Божек і президент", куратор Пшемислав Совінскі, галерея Łęctwo, Познань, Польща, виставка в рамах стипендії Гауде Полонія, 16-21 липня, 2015.  
 
   
         
  Полотна, друзів "Петро Сметана", "Володя Топій", "Стас" були показані на груповій виставці в галереї Ілько, м.Ужгород, 2017 року.  
     
         
 

Полотно друга "Петро Сметана" було показано на виставці "Сметана", куратори: Петро Ряска, Петро Сметана, 12 березня, 2019, галерея Продукти, м.Львів.

 
 
 
 
     
 

Зокрема пастельна серія "Друзям присвячується" була показана ще на наступних виставках:

Групова виставка резиденції "Гирка 4а", Галерея Detenpyla, м.Львів, 2014 року.

"Павшино Кунстферайн", Badischer Kunstverein, Карлсруе, Німеччина. В рамках Київської бієнале "Школа Києва". Кураторки: Марія Ланько і Лізавета Герман. 02.10 — 06.12 2015.

 
 
 
Путівник сайту
Головна Контакти
Посилання
 
 
 
Створено 2004-2021, Петро Ряска